Сандалове ефірне масло та його користь в ароматерапії
Сандаловий ефір – цінний продукт, що використовується у сфері парфумерії та косметології. Солодкуватий чарівний аромат «добувають» із сандалових дерев. Методом парової дистиляції із деревини виділяють ефір. Рідина виходить досить щільною, має блідо-жовтий відтінок. Іноді колір може бути коричневим або зеленим. Запах густий і шляхетний: терпкий з приємною, але ледь вловимою насолодою. Почувши нотки сандала одного разу, ви будете зачаровані ним.
Секрети сандалової олії чи як її використовувати?
Сандаловий ефір – це багатогранний аромат та цілющий засіб. Він усуває почуття тривоги та пробуджує впевненість у собі, сприятливо впливає на шкіру, нігті та волосся, загострює чуттєвість та знімає симптоми ПМС, вважається потужним антисептиком. А як його використати? Щоб оцінити приголомшливий ефект від цього ефіру, виберіть натуральну олію. Хочете позбутися тривоги чи попрощатися з безсонням? Додайте в аромалампу пару крапель сандалу, змішайте з парою крапель неролі і додайте 1 краплю ладану. А для дитячої кімнати підійде такий мікс: 2 краплі ефіру троянди, 2 краплі сандалового ефіру, 1 крапля ладану.
Потрібно терміново зняти втому після важкого робочого дня? Позбутися і фізичної, і моральної напруженості допоможе аромаванна. Додаючи у воду ефір, врахуйте тип шкіри. Підходить сандал тим, у кого суха, проблемна або в'януча шкіра. Якщо ви страждаєте від сухості, змішайте 4 краплі сандалу з 4 краплями рожевого дерева. Якщо хочете надати шкірі пружність, зробіть суміш із 1 краплі апельсина, 2 крапель сосни і 3 крапель сандала.
Вам подобаються масляні маски для обличчя або ви використовуєте олію замість крему? Запасіться базовим засобом і додайте чудо-ефір. Якщо шкіра виглядає втомленою, врятує суміш із 3 крапель сандала та 2 крапель апельсина. Зволожити обличчя можна за допомогою 2 крапель рожевого дерева, ромашки та сандалу. Також можна додати суміш ефіру у звичайний крем. Якщо на шкірі є вугри, нанести масло точково на запалені місця.
Парфуми з сандалового ефіру своїми руками
Приголомшливий засіб відноситься до афродизіаків. А це означає, що ви можете самостійно виготовити масло, яке буквально кружляти голову оточуючим. Особливо протилежної статі. Як основа підійде будь-яка рослинна олія, яка не має запаху. Добре поєднується сандалове масло з базиліком, імбиром, ладаном, лавандою та лимоном. Гармонійно звучать нотки сандалу з жасміном та пальмарозою, а також миррою та чорним перцем.
Якщо ви любите експериментувати, створіть свій унікальний аромат. А якщо хочете зробити перевірений варіант парфумів, використовуйте такі формули:
- 3 к. сандалу, 2 к. м'яти, 2 к. бергамота, 4 к. апельсина;
- 2 к. сандала, 3 к. іланг-ілангу, 2 к. мускату, 3 краплі троянди;
- 1 к. сандала, 1 к. бергамота, 3 к. троянди, 2 к. жасміну.
Продукт досить густий за консистенцією, тому його витрата мінімальна. Зберігається олія близько 5 років. Важливо, щоб упаковка була виготовлена з темного скла та щільно закривалася. Цілющий продукт вирішує внутрішні та зовнішні проблеми, що відноситься до універсальних. Бути обережним із цим засобом варто лише людям із захворюваннями нирок.